MARMARA FUARCILIK, SEKTÖRDE 23. YILINI TAMAMLADI - Marmara Fuar

MARMARA FUARCILIK, SEKTÖRDE 23. YILINI TAMAMLADI

Haziran 1999’da faaliyetine başlayan Marmara Tanıtım Fuarcılık, fuarcılık sektöründe 23 yılını tamamladı.
23 yıl boyunca Türkiye’nin sektörlerindeki en büyük ve en kaliteli fuarlarını düzenledik ve olağanüstü partnerlikler geliştirdik. 23 yıl boyunca bizlerle olan katılımcılarımıza, destekçilerimize, partnerlerimize, iş ortaklarımıza ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Çeyrek asırı tamamlamamıza sadece 2 yıl kaldı. Bu 2 yılı da yine değerli dostlarımız ile birlikte 23 yıldır yakaladığımız keyifle ve heyecanla devam ettirmeyi diliyoruz.

EN YENİ TEKNOLOJİLERİN FUARI YİNE MARMARA FUARCILIK TARAFINDAN GERÇEKLEŞİYOR.

23 yıldır kesintisiz Teknoloji fuarları düzenleyen Marmara Tanıtım Fuarcılık, 13-16 Ekim İstanbul Fuar Merkezi’nde ISAF ile birlikte IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarı’nı da gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

23 yıllık süreçte ISAF Uluslararası Güvenlik, Siber Güvenlik, Akıllı Yaşam, Yangın ve İSG Fuarı’nı dünyanın her köşesinde bilinen en değerli global markalar arasına dahil ettik ve hala da çalışmalarımız bu yönde güçlenerek devam ediyor.

Bilişim ve Teknoloji’nin devi olmaya aday IMEX, bu sektörde gerçekleşen tek fuar olma özelliği ile ilk adımlarını atmaya hazırlanıyor.

13-16 Ekim tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi 5. 6. ve 7. holde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı,
26. organizasyonunda yine her yıl olduğu gibi;

ISAF Security – Uluslararası Güvenlik ve Ülke Güvenliği Sistemleri, Hizmetleri, Ekipmanları Fuarı
ISAF Cyber Security – Uluslararası Siber Güvenlik, Bilgi ve Ağ Güvenliği Fuarı
ISAF Smart Life – Uluslararası Akıllı Yaşam ve Akıllı Binalar Fuarı
ISAF Fire&Rescue – Uluslararası Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı
ISAF Safety&Health – Uluslararası İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı

5 ana başlık altında gerçekleştirecektir.

İlk kez 2021 Ekim’de düzenlenen IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarı, bu alanlarda bölgenin merkez etkinliği olacak şekilde planlanmıştır. ICT (Information and Communication Technologies) alanında dünyanın en önemli etkinlikler arasında yer alacak şekilde çalışmaları yapılan IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarı, halihazırda 20.000 profesyonel ziyaretçisi mevcut olan ISAF Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecektir.

Marmara Fuarcılık’ın 10 yıldan fazla süredir iletişimde olduğu sektörleri kapsayan IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarı yurtiçinde bu alanda düzenlenecek ilk etkinlik olacak ve bu alanda tüm sektörün tüm beklentilerini karşılayan muhteşem bir uluslararası buluşma noktası olacaktır.

IMEX ve ISAF Fuarları’nda toplamda 400 üzeri stant alanında 1.500 uluslararası ve yerli firmanın ürünlerini 30.000 üzerinde profesyonel ziyaretçinin takip etmesi beklenmektedir.

Teknoloji, Bilişim, Güvenlik, Siber Güvenlik, Akıllı Yaşam, Yangın ve İSG sektörlerinin kalbi 13-16 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde atacak…
Sektörün geleceği ISAF ve IMEX Fuarları’nda belirlenecek
Ticaretin merkezi ISAF ve IMEX Fuarları olacak

Check Also

Uluslararası Fuarlar, Konferanslar, B2B Etkinlikler

1999’da faaliyetine başlamış olup fuarcılık sektöründe 25. yılını kutlamaya hazırlanan ve faaliyet  gösterdiği süre boyunca …