HAKKIMIZDA

1999 yılında kurulmuş olan Marmara Tanıtım Fuarcılık, Türkiye’de “Uluslararası İhtisas Fuarları” düzenlemektedir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından onaylanmış olan Yurt İçinde Fuar Düzenleme Yetki Belgesi sahibidir.

Marmara Fuarcılık, düzenlediği fuarların tamamını yurt içinde uluslararası sektörel fuar kapsamında düzenlemekte, bu amaçla çalışmalarını tüm dünyayı kapsayacak şekilde yapmaktadır. Bu çalışmalar esnasında, sektörlerin gelişmesi, uluslararası iletişimin artması ve iş birliklerinin gelişmesi amacıyla bilgi birikimini sektör ile paylaşmaktadır. Ayrıca Marmara Fuarcılık, TOBB Fuar Meclisi Komisyon üyesi olarak Türkiye’de fuarcılığın öncülerinden olmaktadır.

MARKA ve FUARLARIMIZ

Marmara Fuarcılık firmasının amiral projesi olan ISAF, firmanın kuruluş gününden bu yana düzenlenen ve bu nedenle adı Marmara Fuarcılık markasıyla özdeşleşmiş bir fuardır.  ISAF, Ankara’da 10 kez, İstanbul’da 12 kez olmak üzere toplamda 22 kez düzenlenmiştir. Avrasya’nın en büyük sektörel etkinliği olan ISAF, 17-20 Ekim 2019’da ise kapılarını sektör öncülerine 23. Kez açmaya hazırlanıyor.

  • ISAF SECURITY FUARI– 23. Uluslararası Güvenlik Fuarı
  • ISAF IT SECURITYFUARI – 8. Uluslararası Bilgi ve Ağ Güvenliği Fuarı
  • ISAF SMART HOMEFUARI – 8. Uluslararası Akıllı Binalar ve Bina Otomasyonu Fuarı
  • ISAF FIRE&RESCUE FUARI –  23. Uluslararası Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı
  • ISAF SAFETY&HEALTH FUARI –  8.Uluslararası İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı
  • ISAF EXCLUSIVE –  3. Güvenlik Fuarı ve Konferansı